Шановні клієнти,

Вже більш як 20 років ЕНЕРГОБАНК надає фінансові послуги на ринку України. Заснований в 1991 році Міністерством енергетики та електрифікації України, а також низкою найбільших державних енергетичних підприємств України як галузевий банк, сьогодні ЕНЕРГОБАНК - фінансова установа, яка активно співпрацює з міжнародними фінансовими інститутами та має широку продуктову лінійку для всіх напрямків: МСБ, другий банк для великих клієнтів, private banking, роздрібний бізнес, документарні операції, пластикові карти, ІТ -технології.
 
Одним із завдань, яке ставить перед собою наша команда - підвищення добробуту наших клієнтів і розвиток економіки України. Так, тільки в 2013 році ЕНЕРГОБАНК шляхом кредитування таких галузей як сільське господарство, санаторно-курортний, фармацевтичний бізнес, а також підприємств малого і середнього бізнесу, Банк інвестував в економіку України більш ніж 564,1 млн. грн.
 
Сьогодні Банк обслуговує понад 7 тисяч корпоративних клієнтів і понад 60 тисяч фізичних осіб, як резидентів, так і нерезидентів.
 
Алла Вольська
Голова Правління