Звернення до клієнтів і партнерів банку від Олени Малинської

Шановні клієнти та партнери!

 

Наприкінці травня 2012 року відбулася знакова подія в історії ЕНЕРГОБАНКУ – основним акціонером Банку стала компанія РОЙЛАНС СЕРВІСЕЗ ЛІМІТЕД (ROYLANCE SERVICES LIMITED LLC, м. Нікосія, Кіпр). На сьогодні РОЙЛАНС СЕРВІСЕЗ ЛІМІТЕД володіє 257 871 210 акціями Банку загальною номінальною вартістю 257 871 210,00 грн., що складає 99,5% статутного капіталу Банку. Кінцевим бенефіціаром компанії РОЙЛАНС СЕРВІСЕЗ ЛІМІТЕД є Анатолій Антонович Данилицький.

 
Анатолій Данилицький упродовж кількох років бере безпосередню участь в управлінні та регулюванні діяльності ЕНЕРГОБАНКУ (з серпня 2007 року – голова Наглядової ради, з грудня 2008 до квітня 2009 року – заступник голови Наглядової ради, з травня 2010 року до червня 2012 року – член Наглядової ради Банку), глибоко розуміє специфіку банківського бізнесу. Упродовж останніх двох років у тісній взаємодії з Правлінням Банку пан Данилицький здійснює стратегічне управління ЕНЕРГОБАНКОМ і контроль із боку акціонерів. Із 12 червня 2012 року Анатолій Антонович очолив Наглядову раду ЕНЕРГОБАНКУ.
 
Ми переконані в тому, що Банк із більш ніж 20-річною історією, залишаючись надійним і стабільним, із приходом нового власника продовжить сприяти розвитку бізнесу та зростанню добробуту наших клієнтів, забезпечуючи високу якість обслуговування та персоніфікований підхід. Дякую всім за вибір ЕНЕРГОБАНКУ як партнера і запрошую до подальшої взаємовигідної співпраці.
 
 
Олена МАЛИНСЬКА,
 

Голова Правління ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»