Головна | Бізнес-клієнтам | Розрахунково-касове обслуговування

Розрахунково-касове обслуговування

 
 
ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» пропонує Вам розрахунково-касове обслуговування на умовах одного з наступних тарифних пакетів:
 
 
ТП «Підприємець» тарифний пакет для фізичних осіб-підприємців.
 
 
ТП «Старт» тарифний пакет з мінімальною щомісячною платою за обслуговування рахунку та можливістю здійснювати до 7-ми переказів в національній валюті за платіжними дорученнями безкоштовно. Оптимальний вибір для тих, хто тільки розпочинає свій бізнес або використовує поточний рахунок епізодично.
 
 
ТП «Стандарт» тарифний пакет з оптимальним набором передбачених послуг та можливістю здійснювати до 30-ти переказів в національній валюті за платіжними дорученнями безкоштовно.
 
 
ТП «Безліміт» тарифний пакет для тих, хто здійснює велику кількість платежів та/або знімає великі обсяги готівки з поточного рахунку. У вартість пакету включено необмежену кількість вихідних переказів в національній валюті за платіжними дорученнями.
 
 
ТП «Експортер/Імпортер» тарифний пакет для компаній, які здійснюють зовнішньо-економічну діяльність та активно працюють з іноземною валютою. Низькі тарифи на купівлю, продаж та конверсію іноземної валюти.
 
 
 
 
Встановлений операційний час: з 9:00 до 17:00.
Післяопераційний час: з 17:01 до 17:30.
 
 
Шановні клієнти!
 
Інформуємо вас про зміну з 01.02.2012 року умов розрахунково-касового обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», а саме:
- вводиться новий тарифний пакет «Підприємець», який призначений спеціально для фізичних осіб-підприємців;
- змінюється розмір щомісячної плати за ведення операцій, що пов’язані з документальним оформленням та веденням розрахунків клієнтів;
- змінюється кількість безкоштовних переказів коштів з поточного рахунку в операційний час за межі Банку системою «Клієнт-Банк».