Private Banking від ЕНЕРГОБАНКУ здобув визнання на міжнародному рівні

 Private Banking від ЕНЕРГОБАНКУ став номінантом Міжнародної премії Luxury Lifestyle Awards 2014, тим самим підтвердивши статус одного з найкращих у сегменті надання банківських послуг для VIP-клієнтів.

 
Накопичений за більш як двадцять років досвід роботи у сегменті обслуговування VIP-клієнтів дозволив Банку розробити продукти, здатні задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів. Зокрема, Банк пропонує як класичні банківські послуги, так і консультації з оподаткування особистого капіталу, здійснює супровід угод купівлі-продажу нерухомості, на запит клієнтів спільно з партнерами організовує підбір освітніх програм як для дорослих, так і для дітей за кордоном, здебільшого у Великобританії.
 
«Протягом останніх років ЕНЕРГОБАНК комплексно підходить до обслуговування своїх клієнтів. Ми повністю виключили будь-які шаблони в роботі з VIP-клієнтами, запропонувавши їм спектр консультаційних послуг, який охоплює усі аспекти фінансової діяльності. Упевнена, що індивідуальний підхід, врахування потреб та побажань кожного дозволили Банку за останні три роки збільшити кількість VIP-клієнтів більш ніж вдвічі», - зазначила Алла Вольська, Голова Правління ЕНЕРГОБАНКУ.
 
Luxury Lifestyle Awards - міжнародна Премія, яка присуджується компаніям в сегменті люкс за їх ініціативи та виняткові досягнення. У конкурсі беруть участь компанії та бренди класу люкс в різних категоріях як на локальному, так і на міжнародному рівні. Отримання Премії - це показник винятковості компанії в очах професійної спільноти. Премія націлена на отримання об'єктивної, незалежної та масштабної оцінки компаній. Учасників оцінює авторитетне журі, до складу якого входять перші особи міжнародних компаній в сегменті люкс, незалежні експерти, бізнес-аналітики, головні редактори цільових ЗМІ. www.luxurylifestyleawards.com
 
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЕНЕРГОБАНК» - один з перших комерційних банків незалежної України. Був заснований в 1991 році Міністерством енергетики та електрифікації України, а також низкою найбільших державних енергетичних підприємств. Сьогодні основним акціонером Банку, з пакетом в 99,7% акцій є компанія РОЙЛАНС СЕРВІСЕЗ ЛІМІТЕД.