Новини

ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» прийнято до складу асоційованих членів Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї (ВЕА)

12.12.2014

9 грудня 2014 року ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» прийнято до складу асоційованих членів Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї (ВЕА), – професійного об’єднання учасників енергетичної галузі України, яке має на меті формування умов сталого розвитку галузі, спрямованих на  забезпечення енергетичної безпеки країни.

Форум «Україна на перехресті: підсумки року після революції гідності»

18.11.2014

 26 листопада 2014 року о 14:00 за організації СEO club Ukraine та підтримці ЕНЕРГОБАНКУ відбудеться Форум  «Україна на перехресті: підсумки року після революції гідності»   Серед основних питань, які планується обговорити під час Форуму: вплив революції на позиції нашої держави на міжнародній арені, стан економіки; українська армія та волонтерський рух; політична система і соціальні процеси.

Загальні збори акціонерів ЕНЕРГОБАНКУ внесли зміни до складу Спостережної ради установи

07.11.2014

Загальні збори акціонерів ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» прийняли рішення про дострокове припинення повноважень попереднього та затвердження нового складу Спостережної ради.

ЕНЕРГОБАНК долучився до святкування Всесвітнього дня заощаджень

31.10.2014

31 жовтня у День свого заснування та Всесвітній день заощаджень відділення №1  ЕНЕРГОБАНКУ у м. Миколаєві гостинно відчинило двері учням гімназії №2 міста.  Школярі мали змогу ознайомитися з роботою відділення Банку та основними функціями банківських спеціалістів. Окрім того, Директор Миколаївської регіональної дирекції Анжеліка Цимбалюк провела для гімназистів тренінг із управління особистими фінансами. У свою чергу діти подарували Банку свої малюнки, які зробили під час тренінгу.

ТЕПЛІ ПОДАРУНКИ від ЕНЕРГОБАНКУ

14.10.2014

З нагоди свого 23-річчя ЕНЕРГОБАНК дарує своїм клієнтам подарунки.   Усі приватні особи, які відкриють у Банку будь-який депозитний вклад, стануть учасниками національної  акції «Теплі подарунки від ЕНЕРГОБАНКУ» та отримають гарантований приз – м’який та затишний плед від українського виробника.   Для участі в акції клієнтам Банку необхідно у період із 07 жовтня по 31 жовтня відкрити новий депозит на суму не менше 10 000 грн./500 дол. США/400 євро.

Архів новин