Головна | Про банк | Керівництво Банку

Керівництво Банку

Алла ВОЛЬСЬКА

Голова Правління
 
Працює в ЕНЕРГОБАНКУ з квітня 2010 року. До призначення на посаду Голови Правління більше 4-х років обіймала посаду Фінансового директора Банку. Має більше 16-ти років досвіду роботи у фінансовому секторі, з них 8 років - на керівних посадах у банках з іноземним капіталом: ПАТ «Альфа-Банк» (2006-2010 рр.), ПАТ «ІНГ Банк Україна» (2004-2006 рр.), а також 6 років у консалтингу - PricewaterhouseCoopers (1998-2004 рр.).
Олександр БЕЗЗУБ
 
Заступник Голови Правління. Директор з операційних питань
 
Приєднався до команди ЕНЕРГОБАНКУ 26 березня 2014.
Досвід роботи в банківській сфері - більше 20-ти років, з них понад 18-ть років на керівних посадах. До приходу в Банк більше 7 років обіймав посаду Заступника Голови Правління ПАТ «ВТБ БАНК», керував операційним департаментом.
Наталія ШИПОША
 
Заступник Голови Правління з корпоративного бізнесу
 
Призначена на посаду Заступника Голови Правління з корпоративного бізнесу в травні 2011 року. Має 17-річний досвід роботи в банківському секторі України. До приходу в ЕНЕРГОБАНК працювала на керівних посадах в АТ «Брокбізнесбанк» та ПАТ «Альфа-Банк» (Україна).
Володимир РАДЧЕНКО
 
Заступник Голови Правління
 
Був призначений на посаду Заступника Голови Правління ЕНЕРГОБАНКУ в квітні 2014 року. До приходу в Банк  працював на керівних посадах у ПАТ «ВТБ БАНК», ВАТ «Промекономбанк», КБ «Приватбанк». Має більше 20-ти років досвіду роботи в банківській сфері. Пройшов шлях відпровідного спеціаліста банку до керівника найбільшої регіональної дирекції.

 

 
Володимир ВОЛОЩУК
 
Член Правління. Директор Департаменту юридичного забезпечення та роботи з проблемними активами
 
Має більш як 19-річний досвід роботи у банківській системі, з них 18 років – на керівних посадах. Протягом останніх чотирьох років працює в ЕНЕРГОБАНКУ. З лютого 2014 року обіймає посаду директора Департаменту юридичного забезпечення та роботи з проблемними активами.