Головна | Про банк | Кар'єра | Вакансії головного офісу

Вакансії головного офісу

Дякуємо Вам за інтерес, виявлений до сайту Енергобанку, і ласкаво просимо на сторінку вакансій!
 

 Банк перебуває на етапі активного розвитку, розширюючи спектр продуктів і послуг для всіх клієнтських сегментів і підвищуючи рівень якості обслуговування. Енергобанк зацікавлений у залученні як досвідчених фахівців, так і початківців у всіх регіонах своєї присутності. Банк запрошує до діалогу професіоналів, яскравих, енергійних людей, фахівців із сильними лідерськими якостями, які бажають чесно і послідовно будувати свою кар'єру і готові привнести в роботу Банку найкращий досвід і технології.
 

 Зі свого боку Банк пропонує широкі можливості для професійного зростання та розвитку кар'єри, взаємодію з колективом найкращих у своїй сфері фахівців, грамотних і відкритих до діалогу керівників; перспективи, справедливу оцінку і гідну компенсацію праці та знань кожного співробітника;  єдність цілей, дотримання основних корпоративних принципів, чесність, законність і справедливість у реалізації трудових відносин.

  

Керівництво Енергобанку цінує професіоналізм і здорову грамотну ініціативу та, зі свого боку, заохочує співробітників, готових зробити внесок у розвиток Банку.
 

 Від своїх нових співробітників Енергобанк очікує високої мотивації до навчання і професійного розвитку, реалізації здатності ефективно взаємодіяти в команді, підтвердження прагнення дотримуватися високих стандартів у роботі з клієнтами.
 

 Пропонуємо до Вашої уваги список вакансій, відкритих на сьогодні в Головному офісі, а також київських та регіональних відділеннях Банку.
  

Сподіваємося, що Ваш досвід і знання будуть відповідати цілям і стратегії розвитку Енергобанку, умови роботи будуть цікавими та привабливими для Вас, а Ваше перше інтерв'ю стане початком нашого спільного успіху.
 

 

З повагою,
Управління по роботі з персоналом
ПАТ "Енергобанк"