• Label

Головна | Про банк

Про банк

 

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЕНЕРГОБАНК» створене в 1991 році. Основним акціонером Банку є Компанія з обмеженою відповідальністю «РОЙЛАНС СЕРВІСЕЗ ЛІМІТЕД», загальна доля якої в статутному капіталі Банку складає 99,7 %. Станом на 1 березня 2014 року статутний капітал Банку склав 359,04 млн. грн., обсяг активів – 2 126,87 млн грн, кредитний портфель – 1 259,23 млн грн. Банк обслуговує понад 7 тисяч корпоративних клієнтів і понад 60 тисяч фізичних осіб.

 

Переваги:

Надійність

ЕНЕРГОБАНК є стабільною фінансовою організацією, надійним партнером на ринку фінансових послуг. Завдяки своїй професійній роботі протягом 20 років, Банк зміцнив довіру клієнтів і залишається привабливим фінансовим інститутом для вкладників та авторитетним кредитором для корпоративного сектора країни.

Понад 20 років успіху

ЕНЕРГОБАНК веде свою історію з жовтня 1991 року. Завдяки значному досвіду роботи, потужній підтримці акціонерів, сильній команді менеджменту та професіоналізму персоналу, Банк впевнено долає виклики ринку й зберігає довіру та лояльність клієнтів і партнерів. Системна робота з усіма бізнес-сегментами забезпечує необхідну диверсифікацію і стійкі позиції Банку.

Професіоналізм

ЕНЕРГОБАНК прагне до довгострокового співробітництва і пропонує комплексне обслуговування для роздрібних і корпоративних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Висока кваліфікація персоналу гарантує професіоналізм і бездоганну якість обслуговування, що забезпечує лояльність клієнтів і високу конкурентоспроможність Банку.

Індивідуальний підхід

Основними пріоритетами в роботі ЕНЕРГОБАНКУ є інтенсивна робота з клієнтами і конструктивний діалог з партнерами. Банк продовжує формування культури комплексного банківського обслуговування, створює нові послуги і продукти, що враховують індивідуальні особливості своїх клієнтів.

Швидкість прийняття рішень

Уміння чітко розставляти пріоритети, гнучкість, вдосконалення бізнес-процесів, здатність швидко й ефективно приймати рішення відкривають можливості нашим клієнтам реалізовувати свої плани тут і тепер.

Широка регіональна мережа

Регіональна мережа Банку нараховує 31 сучасних офіса у 12 регіонах України. Відділення Банку працюють у зручний для клієнтів час вранці та ввечері, без обідньої перерви.